Platforma události

Událost poběží přes platformu HOPIN.

K účasti je nutná registrace.

Po vytvoření účtu Vám přijde potvrzovací e-mail.Jaké sekce můžete na Hopinu najít?


1. Stage - hlavní sál konference s online streamem

Stage je místo, kde bude probíhat hlavní stream konference a kde uvidíte všechny přednášky a řečníky.

2. Expo - místo pro setkání se sponzory

Expo je výstavní síň digitálních stánků, kterou můžete navštívit a dozvědět se více o našich sponzorech a jejich produktech. Jakmile událost běží, můžete také chatovat se sponzory ve vyhrazeném chatu.

3. Networking - prostor pro vaše setkání

Networking zůstává jedním z pilířových zážitků z akce na Hopinu. Umožňuje vám poznat ostatní účastníky, organizátory nebo řečníky konference. Rozšiřte svou síť náhodným párováním a vyzkoušejte schůzky 1:1.

Networking na Hopinu je obdobou individuálních schůzek při volání FaceTime. Tento segment je navržen tak, aby znovu vytvořil konverzace "během coffee breaku", které jsou důležité při osobní akci.

Když někdo v Networkingu klikne na tlačítko Ready, systém vyhledá někoho jiného, kdo také klikl na tlačítko Ready. Spojení je náhodné a nikdy nepotkáte stejnou osobu dvakrát. Pokud je k dispozici někdo jiný, dojde k okamžitému spárování a začne videochat, který trvá přednastavenou dobu. Výchozí doba trvání jedné schůzky je minimálně 30 sekund a maximálně 180 sekund. Uživatelé mohou schůzku prodloužit kliknutím na tlačítko Extend. Po kliknutí na tlačítko obdrží druhý účastník oznámení, aby potvrdil, zda si přeje schůzku prodloužit.

4. Sessions - místnosti pro vzájemnou interakci

Nejrychlejší způsob, jak porozumět oblasti Sessions v Hopinu, je představit si místnosti nebo skupiny ve formě "virtuálních kulatých stolů". Tyto Sessions může organizovat až deset lidí (mohou mít zapnuté video/audio) a může je sledovat až 500 účastníků (nemohou mít zapnuté video/audio). Sledování je jednoduché, stačí se připojit k libovolné Session a sledovat řečníky mluvit nebo se zapojit do vyhrazeného chatu na pravém bočním panelu.


Jaké funkce Hopin nabízí?


1. Chat

V online akci na platformě Hopin existuje několik chatovacích kanálů. Každý slouží jinému účelu:

  • Stage chat - chat s diskusí související s hlavním streamem konference, kam mají přístup všichni účastníci.
  • Sessions chat - každá Session (virtuální stůl) má vyhrazenou chatovací místnost.
  • Expo chat - každý sponzorský stánek má svůj vlastní chat pro skupinové diskuse a interakci se sponzory.
  • Chat během networkingu - účastníkům je k dispozici soukromý kanál chatu 1:1.
  • Přímé zprávy - kdokoli může posílat zprávy ostatním účastníkům konference prostřednictvím Direct Message na kartě People. Chcete-li poslat přímou zprávu, najděte na kartě Lidé osobu, se kterou chcete chatovat, klikněte na její profilovou fotku a pošlete jí přímou zprávu.

2. Polls - hlasování

Během konference mohou řečníci i organizátoři vytvářet hlasování na různá témata. Pokud se tak stane, uvidíte hlasování v pravé části obrazovky, mezi záložkami Chat a People.